Únor 2009

Picty foto ☼

28. února 2009 v 20:40 | SylwinQa

Duble az čtyřle picty☼

28. února 2009 v 18:17 | SylwinQa

Picty...očičko:o)

28. února 2009 v 18:08 | SylwinQa

Picty☼

27. února 2009 v 21:14 | SylwinQa

Super vtípek→sex

26. února 2009 v 18:39 | sylwinQa
Povídají si jednou ňadra s penisem, kdo to má na světě těžší. Ňadra: Co my z toho života máme? Celej den jsme napresovaný v podprsence, je nám vedro, dusíme se. Pak přijdem domů, a když to z nás konečně sundaj a my můžeme dejchat, tak nás trochu pomačkaj a jdeme spát. Na to penis: Jo, holky, to jste na tom ještě dobře. To já se celej den pařim nacpanej ve slipech, z obou stran mě fackujou nohama, že jsem celej bolavej. Pak přijdu domů a když mě konečně vyndaj a já můžu dejchat, tak mě navlíknou do pláštěnky, strčej do vejtahu a vozej mě nahoru - dolů, dokud se nepobliju!:)))

Hlásky plsíííík↓↓↓

26. února 2009 v 13:30 | sylwinQa
Ahojík lidisky postoupila jsem v jednom SONB a proto vas mocinko moc prosíím o dalsi hlásky..Tu
, Tu
, Tu
a ještě Tu

DĚKUJI


Tak tuhletu hrůzu ma jeden kluk jako svi domaci zviratko...

23. února 2009 v 16:16 | ☼♥♥♥☼S♥i♥S♥i♥N♥k♥A☼♥♥♥☼

☻Čokoláda☻

23. února 2009 v 13:50 | ☼♥♥♥☼S♥i♥S♥i♥N♥k♥A☼♥♥♥☼


Švýcarská čokoláda


Ačkoliv je v dnešní době Švýcarsko považováno za čokoládovou velmoc, s její výrobou maličko zaspali. O její existenci se dozvěděli obyvatelé této země až v roce 1697, kdy... celý článekHistorie čokolády


Původním místem výskytu kakaovníku je tropický deštný prales a povodí Amazonky a Orinoka. V době, kdy Kryštof Kolumbus objevil nevědomky Ameriku... celý článekDruhy a kvalita čokolády


Čokoláda je velice oblíbená pochoutka po celém světě. Původní čokoláda měla formu tekutého, ne příliš chutného nápoje. Její chuť byla hořká a kořeněná... celý článek

Vtípky o sexu(o čem jinym):oxD

21. února 2009 v 10:37 | ☼♥♥♥☼S♥i♥S♥i♥N♥k♥A☼♥♥♥☼
  • Trestanec utekl z věznice, kde byl zadržen po celých 15 let. Při útěku narazí na dům a vloupá se do něj. V posteli najde mladý manzelský pár. Vytáhne muže, sváže ho na židli a přiváže ženu k posteli. Na to na ní vylezl, políbil ji na krk, pak vstal a odešel do koupelny. Když je trestanec v koupelně, muž říká své ženě: "Poslouchej, tenhle chlápek je vězeň, podívej se na jeho oblečení! Nejspíš strávil dlouhou dobu ve věznici a roky neměl ženskou. Viděl jsem, jak Tě políbil na krk. Jestli chce sex, nevzpouzej se, nestěžuj si, jenom dělej, co Ti řekne, uspokoj ho. Tenhle chlap musí bejt nebezpečnej, jestli se naštve, zabije nás oba! Buď silná, miláčku. Miluju Tě." Žena odpovídá: "Nelíbal mě na krk. Šeptal mi do ucha. Řekl mi, že si myslí, ze jsi vážně sexy chlap a zeptal se mě, jestli máme v koupelne nějakou vazelínu... Buď silný, miláčku. Taky Tě miluju....."


  • Přijde Pepíček k mamince a tatínkovi a ptá se: "Tatínku, proč vy dva jste běloši a já černoch?" A tatínek mu na to odpoví: "No víš chlapče, to jsme byli jednou s maminkou na dovolené a tam se strhla tak velká šukačka, že buď rád, že nejsi lachtan!!!"


  • K slečně do výtahu přistoupí mladík a říká: dobře lížu a jsem diskrétni. Slečna mu hned odpoví: tak si vyliž prdel a nikomu to neříkej...


  • Tři noci po sobě vzbudí chlapečka zvuky a vzdychání, které vychází od rodičů z ložnice. Jednou ráno konečně přijde k mamince a povídá: "Mami, noc co noc tě slyšim jak děláš s tatínkem zvuky a když se podívám tak nad ním rajtuješ nahoru a dolu. Maminka celá překvapená odpoví: "No, ano, já mu skáču po bříšku, protože je tlustý a potom zase zhubne." Chlapeček povídá: "to nepomůže maminko." Jakto?" diví se maminka. "Protože každý den, když odejdeš do práce přijde ta paní odvedle a zas ho nafoukne."


  • Žena chce udělat manželovi radost, tak mu koupí papouška. V bordelu už ho nechtěli, že moc mluví. Celá šťastná ho přinese domů, oddělá z klece přehoz a papoušek spustí: " ÁÁÁ nová kurrrva, tu ještě neznám!!!" V tom příjde tchýně a papoušek znovu: " ÁÁÁ nová borrrdelmamá, tu taky ještě neznám!!!" Najednou se objeví manžel a papoušek s úlevou pronese: "ÁÁÁ, RRRoberrrt, konečně známá tvářřř!!!"


  • Objednají si takhle tři chlapíci escort dívku (erotické služby), dívka přijede, vezme hned prvního chlapíka do ložnice, ti dva jsou v kuchyni, pivíčko, cigaretka, pohodička a čekají. Najednou z ložnice hroznej řev, chlapík vyleze a říká: No co, mám ho moc velkýho, trošku jsem jí natrh ku.du. Nic se neděje, na řadu jde druhý chlapík, po chvilce zase řev. Druhý pán vyleze z ložnice a říká: Ale když to má dole roztrhnutý, tak jsem si ho nechal vykouřit, ale taky mám docela macka, takže jsem jí trochu natrh hubu! Poslední chlapík je z toho trochu v rozpacích, ale kurážně vyrazí do ložnice, po chvíli strašlivý řev, chlapík se vrací a prohodí: Ku.da roztržená, huba roztržená, do zadku to byla tutovka, ale mám malýho pindíka, tak jsem jí aspoň zlomil ruku !!!


  • Do banky vbehne ozbrojený lupic v masce a zarve: "Vsichni na zem! A pokladní ke me!" Prisla vystrasená pokladní, lupic si rozepnul zip, vytáhl ptáka a rekl: "Kur!" Pokladní usilovne a dobre kouri .... V tom si lupic strhl masku a ríká: "Ahá!! Tak prece to jde!! A doma my nemuzeme!! Doma nám je to protivný...!!"


  • Loupežník znásilní jeptišku a když je po všem, začne mu jí být líto, a tak se ptá: "Co teď budeš dělat?" "Půjdu za matkou představenou a řeknu jí, že jsem byla třikrát znásilněna," odpoví zneuctěná sestra. "Jakto třikrát, vždyť to bylo jen jednou!" diví se raubíř. Jeptiška se na něj zklamaně podívá: "Ty už nemůžeš?"


  • Jde Pepíček s Mařenkou po lese a Mařenka si vyhrne sukni a roztouženým hlasem povídá: Pepíčku poznamenej mě do konce života. Pepíček přemýšlí a pochvíli vezme klacek a vypíchne Mařence oko.Od mýho kluka:o)♥

20. února 2009 v 19:52 | ☼♥♥♥☼S♥i♥S♥i♥N♥k♥A☼♥♥♥☼

A teďka Ewííík Farna(/jedu na ní♥)

20. února 2009 v 14:39 | ☼♥♥♥☼S♥i♥S♥i♥N♥k♥A☼♥♥♥☼

ŽIVOTOPIS EWY FARNÉ
15 letá Ewa Farna, rodačka z Ostravského kraje a nadějná zpěvačka. Prozali se svým prvním singlem - Měls mě vůbec rád. Můžete ho slyšet na Evropě 2. Také už natočila svůj první videoklip. Pochází z Polska a mezi její oblíbenou hudbu patří Pink, Kelly Clarkson a Simple Plan.

Fakta o Ewě Farné

Nejoblíbenější jídlo: Kuřecí řízek s hranolkama
Nejoblíbenější nápoj: Mulťák a voda
Znamení: Lev
Výška: cca 165 cm
Oblíbený předmět: Matematika
Neoblíbený předmět: Fyzika
Oblíbený film: Mezi námi děvčaty
Barva očí: zelená
Barva vlasů: hnědá
Jméno otce: Tadeusz
Jméno matky: Karin
Sestra: Magdaléna
Bratr: Adam
Domácí zvířata: Fenka Zora
Přezdívky v rodině: Ewka, Ewusia a ve škole Ewa

Koníčky

Závodně lyžuje za Ski Beskyd Velká Rača

Pěvecká kariéra -
- 2004 1. místo v okresní soutěži ve Frýdku - Místku
- 2005 1. místo na evropském festivalu v Polsku
- 2006 1. místo v televizní soutěži "Šance na úspěch
//

Dalšíí hlásky prosííím:o)

19. února 2009 v 14:00 | ☼♥♥♥☼S♥i♥S♥i♥N♥k♥A☼♥♥♥☼
Hojík lidičky..mocinko moc bych od vás potřebovala další hlásky v 3.kolo SONB

Pro hlasování klikněte Semka
a ještě Semka

Šokkkk...

18. února 2009 v 19:44 | ☼♥♥♥☼S♥i♥S♥i♥N♥k♥A☼♥♥♥☼
Wojííík lidičky,tk dneska jsem teda obzvlášť nasraná jediný co me drzi nazivu je to,ze 6.3. jedu do ZR na Ewu Farnou:o)

Jinak děkuju SBénkám,který semka ještě chodí:o))

Díky mocinko moc:o))

Hlásky plsíííík↓↓↓

15. února 2009 v 12:33 | ☼♥♥♥☼S♥i♥S♥i♥N♥k♥A☼♥♥♥☼


Thank you wery much:o)

Ahojík:o)

15. února 2009 v 11:28 | ☼♥♥♥☼S♥i♥S♥i♥N♥k♥A☼♥♥♥☼
Ahojík,víte kolik je vůbec hodin

a to jsem tu od 8:00..drfný ne

Takže teďka si radši dám chvilinku oddech..co říkáte

Myš u počítače:o)

15. února 2009 v 10:06 | ☼♥♥♥☼S♥i♥S♥i♥N♥k♥A☼♥♥♥☼
Ahojík lidišky,tak tohleto srdíčko mi teďka celou dobu skáče u myši..vtipné že joDr. Jekyll Mr. Hyde?tohleto tam taky můžu mít:o))
Tak já zase pádím PpááDr. Jekyll Mr. Hyde

♫Zelené picty♫

15. února 2009 v 9:17 | ☼♥♥♥☼S♥i♥S♥i♥N♥k♥A☼♥♥♥☼

ZELENÁ JE GOOG BARVIČKA NA NERVY:O)


Přáníčko pro mě od Katlušky:o)

14. února 2009 v 19:31 | ☼♥♥♥☼S♥i♥S♥i♥N♥k♥A☼♥♥♥☼

Povídání:o)

14. února 2009 v 13:08 | ☼♥♥♥☼S♥i♥S♥i♥N♥k♥A☼♥♥♥☼
Hojík lidičky,hele teďka musím jít bohužel s menším bráchou(Matýskem)ven pač ho hlídám do pěti.
Ta fuška:o(((xD!!!
Mno nic tak mě to jako nebaví ale je to legrační když na vás mluví..Gábí,víme svý viď:oDDD
Tak se mějte klásně ti,co nemusíte hlídat malí děti...:xD
Páááááá:pacc

Diplom pro MiQu

14. února 2009 v 6:49 | ☼♥♥♥☼S♥i♥S♥i♥N♥k♥A☼♥♥♥☼